Usred proljeća stigao nam Cvrčak

Autor: Martina Perković, 10. 5. 2015.

I ove godine s ponosom možemo predstaviti nas školski list "Cvrčak", još puno zanimljiviji, zabavniji i poučniji. Tema ovogodišnjeg broja je Zdrav duh u zdravom tijelu, putem koje smo se htjeli dotaći veoma važne činjenice kako je pravilna prehrana put zdravog i sretnog življenja. Provedenim anketama doznali smo prehrambene navike naših učenika, objasnili važnost tjelovježbe i zdrave hrane te složili testove u kojima lako i na zabavan način možete saznati jeste li na pravom putu do zdravlja. Osim toga ovogodišnji je Cvrčak poseban zbog toga sto su ga svojim idejama, riječima, crtežima i fotografijama stvarali svi učenici naše škole, od 1. do 8. razreda. Pa tako u njemu možete pročitati mnoštvo sastavaka, pjesama, reportaža s izleta i ekskurzija, projekata EU, vidjeti likovne radove i najbolje fotografske radove učenika. Ove smo godine predstavili i područne škole Rovinjsko Selo i Bale, gotovo sve slobodne aktivnosti i generacijske fotografije osmaša koje zauzimaju posebno mjesto. Naši su novinari u potrazi za zanimljivim poznatim licima intervjuirali Gorana Navojeca, Miru Gavrana, Hajdukovce i ostale poznate osobe. Za one koji su željni opuštanja i zabave pripremili smo brojne testove, kvizove, križaljke i mozgalice za sve uzraste.

Jedino što vam možemo još poručiti je to da kupite ovogodišnji Cvrčak i uživate u njemu!

« Kolovoz 2017 »