KUTAK ZA UČENIKE

Dragi učenici, ove smo stranice namijenili vama, prvenstveno s ciljem da vas poduče onome što još ne znate te da unaprijedite znanja koja već imate. Objavljivat ćemo također i podosta zanimljivog sadržaja, igre, zabave i zanimljivosti za vaše slobodno vrijeme. Želimo vam ugodnu zabavu i učenje!

Provjerite svoje znanje informatike

Autor: Samanta Matejčić Čotar, 17. 10. 2013. 08:42

Na linku se možete zabaviti i provjeriti svoje znanje informatike putem online kvizova i križaljki koje je za učenike petih razreda priredila učiteljica Kristina Novak. Samo kliknite na download i spremite vježbe na računalo i provjera znanja može započeti.

Besplatne video instrukcije iz matematike

Autor: Samanta Matejčić Čotar, 29. 4. 2013. 11:29

Na linku možete pronaći besplatna video predavanja iz matematike učitelja Tonija Miluna  za učenike od petog do osmog razreda te na taj način upotpuniti svoje znanje ili riješiti nedoumice oko rješavanja zadataka.

Kamo nakon osnovne škole

Autor: Samanta Matejčić Čotar, 29. 4. 2013. 11:14

Osmaši, ako još niste sigurni koju biste srednju školi odabrali, pogledajte na linku informacije koje smo vam priredili o upisima i svemu šo vas zanima. Sretno na upisima!

Nove internetske stranice za tinejdžere

Autor: Samanta Matejčić Čotar, 6. 3. 2013. 09:22

Na stranicama British Councila otvorene su nove internetske stranice pod nazivom Learn English Teens. Stranice su namijenjene učenicima u dobi od 13 do 17 godina na kojima tinejdžeri mogu usavršavati svoje jezične vještine, gramatiku i vokabular engleskog jezika i pripremati se za ispite.

Vježbajte matematiku online

Autor: Samanta Matejčić Čotar, 3. 3. 2013. 20:33

Na internetu je odnedavno dostupan novi edukativni online servis zadatak.hr za pomoć pri rješavanju vaših školskih zadataka iz matematike. Možete ga koristiti za pripremanje ispita, rješavanje zadaća, unaprijeđivanje vašeg znanja ili samo vježbanje matematike.

Provjerite svoje znanje putem kvizova

Autor: Samanta Matejčić Čotar, 4. 2. 2013. 08:33

Želite provjeriti svoje znanje iz hrvatskog, matematike ili geografije, a ne znate kako? Odigrajte kviz - kliknite na link i odaberite područje koje vas zanima, a možete provjeriti i znanje iz opće kulture. Sretno!

Nikad lakše do besplatnih instrukcija!

Autor: Samanta Matejčić Čotar, 16. 1. 2013. 17:36

Da, dobro si pročitao! Ako imaš poteškoća u učenju ili bi htio bolje utvrditi gradivo iz hrvatskog, matematike, fizike ili kemije, posjeti edukativni portal Eduvizija na kojem možeš naći lekcije koje će ti pomoći svladati teškoće u gradivu. Sretno!

« Studeni 2017 »

> Knjižnica  > kutak za učenike