KUTAK ZA UČENJE I ZABAVU

Kako biste što kvalitetnije proveli svoje slobodno vrijeme, prikupili smo vam i prippremili niz zanimljivih linkova koji vam mogu pomoći u učenju, ponavljanju gradiva i naravno, zabavi. Za pristup pojedinim stranicama potreban vam je AAI identitet (ako ga nemate, obratite se tajnici škole), nekim sadržajima možete pristupiti nakon registracije, a nekima je pristup sadržaju potpuno besplatan. Vjerujemo da ćete uživati i usput nešto naučiti!

EDUKATIVNI PORTALI ZA DJECU

Zvrkov portal za školu donosi vam mnogo informacija o svijetu koji vas okružuje, kvizove znanja, memo liste, zadatke za vježbanje po predmetima, testova inteligencije, zadataka u stripu i drugih zanimljivih i edukativnih sadržaja.
Lukin portal za djecu nudi velik izbor crtića za djecu, zagonetki, pjesmica, bojanki  i materijala za zabavu. Tu su i zanimljivosti o životinjama, prijedlozi za kreativne radionice, jeste-li-znali kutak i obilje raznovrsnog sadržaja.
Hlapićev portal - igre, učenje i zabava - sve na jednom mjestu.
Teen 385 - portal za teenagere s mnoštvom informacija iz svijeta filma, glazbe, mode, ali i škole.

Nauči Abecedu EU i pripremi se za Europu! Klikni na link i nauči sve o Europskoj uniji - koja je službena himna EU i tko ju je napisao, koje su zemlje članice, kakav im je obrazovni sustav, koje su najvažnije europske institucije i štošta drugoga!

Školska i Prometna učilica pomoći će vam u učenju na drugačiji način. Za pristup sučelju potrebno je posjedovati korisničku oznaku u AAI@EduHR sustavu.
Posjetite Nacionalni portal za učenje na daljinu Nikola Tesla i naučite nešto o osnovama programiranja, strane jezike, provjerite stupanj informacijske pismenosti i mnogo korisnih stvari.

REBUSI, IGRE MOZGALICE, PITALICE

ONLINE IGRE