VIJESTI I OBAVIJESTI

Dragi učitelji, pratite ovu stranicu i budite informirani o najnovijim temama i obavijestima vezanim uz vaš rad s učenicima.

Webinari o eTwinningu

Autor: Samanta Matejčić Čotar, 10. 10. 2013. 13:02

U listopadu i studenom svim učiteljima i stručnim suradnicima željnima znanja na raspolaganju su webinari o eTwinningu - internetskom portalu za suradnju nastavnika širom svijeta. Saznajte kako prijaviti projekt, kako naći partnera za suradnju i proširiti svoje ideje. Više možete naći na službenoj stranici Agencije za mobilnost i programe Europske unije.

Priručnici za provedbu zdravstvenog odgoja

Autor: Samanta Matejčić Čotar, 2. 9. 2013. 09:15

Ministarstvo znanosti, obrazovanja i sporta objavilo je priručnike za učitelje, nastavnike i stručne suradnike za provedbu Zdravstvenog odgoja u osnovnim i srednjim školama. Priručnike preuzmite na linku.

Radni materijali i radionice za provođenje kurikuluma zdravstvenog odgoja

Autor: Samanta Matejčić Čotar, 8. 3. 2013. 09:06

Agencija za odgoj i obrazovanje na svojim je internetskim stranicama objavila radne materijale i radionice pripremljene za provođenje Kurikuluma zdravstvenog odgoja na satu razrednika prema modulima Živjeti zdravo, Prevencija ovisnosti, Prevencija nasilničkog ponašanja i Spolna/rodna ravnopravnost i odgovorno spolno ponašanje. Materijale preuzmite na linku. Za učitelje razredne nastave donosimo Škrinjicu materijala zdravstvenog odgoja udruge Zvono.

Naučite nešto novo

Autor: Samanta Matejčić Čotar, 18. 1. 2013. 07:44

Za sve one koji žele naučiti nešto o primjeni web 2.0 alata u nastavi, predlažemo da posjete web stranicu namijenjenu učiteljima razredne nastave na kojoj ima vrlo korisnih članaka o tome kako koristiti novu tehnologiju u poučavanju.

Dan sigurnijeg interneta - preuzmite materijale

Autor: Samanta Matejčić Čotar, 17. 1. 2013. 11:28

Dan sigurnijeg interneta svake se godine obilježava u svijetu s ciljem podizanja svjesnosti djece o tome koliko je internet važan, ali i opasan u svakodnevnoj komunikaciji te koje sve opasnosti vrebaju s njega.

« Studeni 2017 »

> Knjižnica  > kutak za učenike  > vijesti i obavijesti